حکمت خدا

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

موضوعات وب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  [URL=http://parstools.com/][IMG]http://gfx.parstools.com/gifanimations-dividers/dividers/dividers-parstools.com-946.gif[/IMG][/URL]

  برچسب ها

  خداوند كارهايش از روي حكمت است و ما نادانيم

  يك روز ؛ شخصي بهمراه دوستش كه دكتر و رئيس يك بخش  بيمارستان بود ؛ به بيمارستان  آمد و همراه دكتر جهت ويزيت بيماران بداخل بخش آمده و ديد كه دكتر در ويزيت خود براي بيماران  نوشت :

  بيمار شماره 1 كباب برگ بخورد  و بيمار شماره 2 سوپ بخورد  وبيمار شماره 3 غذا نخورد و مابقي غذاي معمولي بخورند و پرسنل اطاعت كردند و بيماران نيز از دكتر تشكر كردند   .

  آن شخص از دكتر پرسيد : چه دشمني و يا دوستي با اين افراد داشتي كه به يك نفر ؛ كباب و به يك نفر سوپ و به يك نفر ديگر هيچ غذائي ندادي ؟

  دكتر گفت : شرايط اين 3 بيمار با مابقي فرق داشت ؛ بيمار شماره 1 ضخم معده داشت و بيمار شماره 2 ناراحتي ريوي داشت و بيماره شماره 3 ميبايست به اطاق عمل ميرفت .

  آن شخص با فكر اين اتفاق و تجربه ؛ آن شب را نخوابيد وبا خود فكر كرد و بالاخره  به نتيجه  رسيد و با خود گفت : اگر تصميمات دكتر؛ در جهت نجات انسانها بوده  و دشمني نداشته ؛ پس خداوند با اين عظمت كه  كارها يش از  روي حكمت است ؛ تصميماتش نيز همين گونه است  و ما به علت ناداني  خودمان ؛ از خدا گلايه ميكنيم كه : چرا خدا فلان چيز را به فلاني داده وبه ما نداده ؟ و............  از خدا طلب بخشش كرد و گفت : خدايا  ما را به خاطر گلايه هايمان كه از روي ناداني است ؛ ببخش !!!

  نویسنده : حسین فیروزاردکانی معاون آموزش بازدید : 66 تاريخ : پنجشنبه 10 مهر 1393 ساعت: 19:27
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123