سپاس

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

موضوعات وب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  [URL=http://parstools.com/][IMG]http://gfx.parstools.com/gifanimations-dividers/dividers/dividers-parstools.com-946.gif[/IMG][/URL]

  برچسب ها

  سپاس

  روزي مردي خواب عجيبي ديد ، او ديد كه پيش فرشته هاست و به كارهاي آنها نگاه مي كند ، هنگام ورود دسته بزرگي از فرشتگان را ديد كه سخت مشغول كارند و تندتند نامه هائي را كه توسط پيك ها از زمين مي رسند باز مي كنند، وآنها را داخل جعبه مي گذارند.

  مرد از فرشته اي پرسيد ، شما چكار مي كنيد ؟ فرشته در حالي كه داشت نامه اي را باز مي كرد ‌گفت: اين جا بخش دريافت است و ما دعاها و تقاضاهاي مردم از خداوند را تحويل مي گيريم.

  مرد كمي جلوتر رفت ، باز تعدادي از فرشتگان را ديد كه كاغذهايي را داخل پاكت ميگذارند و آن ها را توسط پيك هائي به زمين مي فرستند.

  مرد پرسيد: شما ها چكار مي كنيد؟

  يكي از فرشتگان با عجله گفت: ‌اين جا بخش ارسال است ، ما الطاف و رحمتهاي خداوندي را براي بندگان مي فرستيم

  مرد كمي جلوتر رفت و ديد يك فرشته اي بيكار نشسته است .

  مرد با تعجب از فرشته پرسيد: شما چرا بيكاريد؟

  فرشته جواب داد: اين جا بخش تصديق جواب است . مردمي كه دعاهايشان مستجاب شده ، بايد جواب بفرستند ولي فقط عده بسيار كمي جواب مي دهند زیرا دعاهایشان از راه های دیگری غیر از راه هایی که میدانستند و میخواستند مستجاب شده و فکر میکنند خودشان عامل و باعث رسیدن به خواسته خود شده اند .

  مرد از فرشته پرسيد: مردم چگونه مي توانند جواب بفرستند ؟

  فرشته پاسخ داد: بسيار ساده ، فقط كافي است بگويند: خدايا شكر

  دوستان سپاس و قدر دانی یکی از رازهای ناگفته دنیا است ، همیشه سپاس گفتن باعث افزایش روزی میشود . میتوانید هر روز از تمام کسانی که خواسته یا ناخواسته در زندگی شما تاثیری گذاشته و میگذارند تشکر کنید .

  سپاس خداوند را به خاطر  نعمات بی اندازه اش

  نویسنده : حسین فیروزاردکانی معاون آموزش بازدید : 93 تاريخ : پنجشنبه 10 مهر 1393 ساعت: 19:28
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123